KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16087236
nr 1608 7236
Tryggve Hermelin
(1856-1951)
Akvarell, Tryggve Hermelin (1856-1951), Soldat. Signerad, daterad 1885,47x33 cm, yttermått inklusive ram: 52x37 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 mars 2024
kl 20:52:20
23/3 00:57:08
23/3 23:50:25